| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ančo, oni v té porodnici moc dobře vědí, že při poloze vleže na zádech s největší pravděpodovností dojde k natržení. Ale je pro NĚ tahle poloha nejpohodlnější. Kdyby jim záleželo na tobě a tvém pohodlí, nemuseli nic vymýšlet a řekli by ti, v jaké poloze nejšetrněji přivést dítě na svět. Ale je jim to jedno~Rv Mně osobně teda rána po šítí dost hodně bolela a komplikovala mi po porodu život. Při druhém porodu (opět v porodnici, nerodila jsem doma neb k tomu nemám odvahu, nebo spíš dostatek sebevědomí) jsem lépe věděla co a jak chci a trvala na tom. A porodila jsem hladce a bez nástřihu a věř tomu, že to šlo mnohem lépe a po porodu byl život bez šití mnohem pohodlnější. Ale ty jsi sen našich porodníků, tak se nezkaž, budou z tebe mít při dalším porodu radost ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.