| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá zakladatelko. taky přidám troškou a jako všechny i já ti povím, že pokud nebude chtít sám, tak ho nedonutíš.... s JÁ toho mám hodně společného....Taky jsem brala 4 roky, taky jsem byla tak free a líbilo se mi to, taky jsem se na tom učila, taky si zažila bolesti a štěstí a rodičům jsem lhala....Bylo to semnou děsný, já to neviděla....Pro mě dost špatná zkušenost byla, když mě můj otec dotáhl k psychiatrovi a ten mi na férovku řek, že až z toho chcípnu, tak nikdo po mě neštěkne, že si zato můžu sama, že budu jen další feťačka z davu~e~ Byla jsem samozřejmě rozhořčena, jak si to může dovolit, ale když v čekárně lidi málem prolezli zdí, jen abych se k nim nějak blízko nepřiblížila už bylo horší....nakonec jsem se léčila s toxickou psychozou~d~ byli to špatné časy a mrzí mě, že jsem přišla o ty nejlepší roky, které mi splynuly do čmouhy...te´d jsem 5 let čistá, mám může(strážce zákonu, který takové lidi nesnáší( máme spolu dvě krásné děti a je to strašně fajn.....Se synem si promluv rozumně..nepomůže ti křičet ani prosit...bude apatický a jen ti lhát do očí...Nabídni mu nějaký kompromis, ale nekupuj si ho...přeju hodně štěstí ať se to co nejdřív vyřeší

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.