| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky,

s těma neštovicema - tak samozřejmě to neovlivním, když dostane - dostane, nedá se nic dělat, to je mi jasný a taky k tomu tak přistupuju....

Jenom chci říct, že předloni to tam řádilo před Vánoci (myslím ty Vánoce 2010), to byl ve školce prvním rokem od září a nechytl je.

Teď je to tak, že v úterý, jak jsem se tam byla podívat, tak mi to vlastně učitelka říkala, že jeden chlapeček "donesl" neštovice a je už doma. Béda tam šel až ve čtvrtek, ve středu byl ještě doma, čili s tím dotyčným chlapečkem v kontaktu nebyl a v pátek odpoledne jsem se ptala, kolik tam mají případů a zatím prý opravdu jenom ten jeden chlapeček. Uvidíme, říkám - když to bude muset být, tak bude, jsem s tím smířená.....

DOJANKO - Bioparox jsme nikdy nezkoušeli. Holky mi to tu radily na nějaké diskuzi v březnu, když jsem se ptala na zkušenosti s léčením streptokoka pneumonia (Bédovi vyšel pozitivní stěr z nésíku - bylo to v polovině března). Ale já to pak nezkoušela, přeléčilo se to Pamyconem - samozřejmě krátkodobě, páč do školky nastoupil a za 2 dny stejně odpadnul se zánětem stř. ucha - asi se mu to tam "vrazilo".

Jediné, co jsem sama na ty zelené rýmy zkoušela, byl SINUPRET - to tedy bral opravdu vždy poctivě 3x denně 14 dnů, vybral asi 2 balení, je to dobré, že to "protáhne" ty dutiny, ale Bioparox ne. Holka mi to tam radila a psala, že by to mělo dítě pořádně vdechnout nosíkem dovnitř, co nejvíc. Já si právě nebyla jistá, jak by to Bédík zvládnul nebo co, tak už jsem to nekupovala. A potom ten STERIMAR S MĚDÍ - to jsem mu taky vždycky stříkala.

Ale Dojanko, u Bédi to bylo s těmi rýmami velice podobné jako máš teď s Eli - prostě pár dní klid a pak nanovo, ucpaný nos, žlutý z nosu....vždy po pár dnech ve školce, to byl ten březen až květen několikrát za sebou. Pak mu zjistili tu velikou mandli, od Velikonoc se to s ním táhlo strašně - měl "stagnující hlenohnis v nosohltanu" či co, bolely ho ouška, měl 2 balení Augmentinu. Pak mu začalo to, že vždy dostal horečku po 1 týdnu školky a jedna angína za druhou, samozřejmě vždy atb., to byl ten červen až červenec - ale to už ty rýmy neměl.

Fakt nevím....objektivně můžu říct, že co tu mandli má pryč, tak ho to žlutozelené rýmy opravdu netrápí. A když byl nachlazený teď před těmi Vánoci, tak měl jenom průhledné hleny, ne ty hnisavé....


















Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.