| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

jsem dneska tak vystresovaná z té Elinky. Navečer měla zase 37 - vím, je to jenom zvýšená, ale představ si - ona hrozně miluje Animáčka a chtělo se jí čůrat, nechtěla odbíhat na záchod, aby jí něco neuteklo v televizi, tak si přinesla starý nočník a vyčůrala se do něj ~f~ (vím, je to už ostuda) a já to šla pak vylít a zhrozila jsem se, jak měla kalnou moc s kousky jakoby průhledné sliznice (jako když do čaje vymačkáš citrón, tak takový ty kousky).
Myslím si, že se jí ta rýma vrazila "do spodku" se vší parádou - ten výtok + zánět močových cest. I když si tedy při čůrání absolutně na nic nestěžuje, nechodí pořád čůrat - dneska asi 4-krát za celý den, tak ta moc je úplně kalná, že přes ní není vidět.
A to pije hodně. Tak mám toho zas plnou hlavu. Zítra ráno ji dám vyčůrat zas do nočníku a uvidím. Dala jsem jí UROVAL AKUT (mám ho doma v pohotovosti kvůli Šárce, protože ta jako dítě na záněty moč. cest strašně trpěla). Zrovna nedávno jsem ho v lékárně kupovala do zásoby. No, jsem zvědavá, co ráno.

Holky, já už se z toho zblázním.
Z těch mrazů mám taky strach. Mají se stupňovat a koncem týdne až -30. Ale to bude někde na Šumavě, ale ve městech hlásí až mínus 18.
Já z toho šílím kvůli těm našim zápalům plic, Šárka chodí ráno brzy na autobus, tak si bude muset dát šálu přes pusu,aby nedejchala ten mrazivý vzduch a Elinka to má dobrý, tu vozíme autem.
Ono to není nic dobrýho ten ledový vzduch na ty průdušky a plíce. Musíme dát něco přes tu pusu.

Holky, zítra napíšu, jak jsme na tom. Ségra zas před chvílí volala, že synovec má 38. Bolí ho v krku, rýmu nemá. Tak uvidí zítra, že by museli kdyžtak na pohotovost nebo eventuelně počkat do pondělka na doktorku. Ještě napíšu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.