| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed.,v tom případě se Tě moje příspěvky vůbec netýkají.Já jsem reagovala na ty,které psaly o dokopávání(ano,vím,že obrazně~:-D) atd.U Tebe mě zarazilo spíš,to,že si myslš,že 11leté dítě na to ještě nemá,aby spolurozhodovalo.S tím třeba nesouhlasím,ale zase je to o tom,že kdybych Tvoji rodinu znala osobně,tak by se mi Tvůj přístup líbil,tady na netu člověk vidí jen slova a stačí nevhodně zvolené(nebo pochopené slovo) a už to vypadá úplně jinak.Proto se snažím spíš kritizovat tenhle jev obecně a ne konkrétní lidi.Myslím si totiž,že těch gymnázií je hodně a přece jen většina dětí je průměrná(zase ne tady,že?~:-D),takže laicky a bez opory v nějaké studii si myslím,že některé tam jsou zbytečně a pokud ještě navíc tam ani jít nechtěli,je to průšvih.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.