| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawllo, píšeš: "To mi na tom vadí, že mám pocit z některých příspěvků, že se strašně moc bojí, co se stane když dítě nedostanou na gympl, mně to příjde úsměvné. Nechci se opakovat, ale těch cest je přece daleko více."

Tak jistě, že těch cest je daleko více, ale když je rodina přesvědčená, že nějaký konkrétní gympl je pro dítě nejlepší, tak nechápu, co je na tom špatného, dítě podpořit... a když to nevyjde, půjde cestou jinou... moc nechápu, co je na tom úsměvné...
mně třeba zase přijde úsměvné podpořit dítě v cetě na hotelovku, když se v tomto oboru pohybuju dlouhou dobu a absolventů "cestovní ruch" je ze SŠ i VŠ tolik, že práci v oboru sežene maximálně procento... podle mě je lepší jít univerzálnější cestou aspoň na SŠ, pokud na to dítě má... protože na VŠ se prostě snadněji dostane z dobrého gymplu než z hotelovky... a i kdyby na VŠ jít nechtělo, tak kvalitní gympl mu dá víc než hotelovka, to je realita, pro tebe možná úsměvná

já jsem třeba ráda, že dítě chodí na dobrou ZŠ, plynně mluví a píše AJ už teď v 9ti letech a pokud půjde na gympl v podobném duchu, budu jen ráda... když nepůjde, budeme hledat cestu jinou, život tím nekončí, ale nehodlám přistoupit na to, že cesta přes dobrý gympl je cesta špatná

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.