| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko chudák synovec, jestli má brát deoxymykoin tak ho lituju. Mě z něho taky bylo vždycky na zvracení. Já mám od dětství alergii na penicilin tak vždycky musím brát tyto dryáky. Uvidíte jak ho bude snášet dál. Eukalyptus olej kupuju buď od Hádka nebo teď ten sprej od Justu vždycky přes nějakého dealera. Zkusila bych i ten Sterimar s mědí. Pokud se často dávají kapky do nosu je sliznice přesušená a tudíž náchylná k infekcím. To ale určitě víte. Používej tu vodu i jako prevenci. Já Kájovi stříkám do nosu vincentku denně. Bioparox je taky výborný na bakteriální rýmu.
Holky já se tady taky stresuju. Normálně beru HA, ale teď jak jsem brala ta antibiotika a zvracela jsem, tak jsem je týden před koncem cyklu nebrala. Furt čekám kdy se dostaví menzes a furt nic. Ještě budu mít na stará kolena strach z těhotenství. Nebo jsem si jen rozhasila hormony. Holt jak jsem stará tak jsem blbá. Asi těch starostí mám málo. Já holt musím furt něco řešit. TAk vám to alespoň píšu pro pobavení. ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.