| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naši oslavili třicet let společného života (my, tři děti, všichni dospělí). Docela fajn rodina... Najednou se otec zhroutil, v nemocnici z něj vylezlo, že má desetiletou dceru, které zemřela matka (otcova milenka, o které, natož o dítěti neměl nikdo ani potuchu). Hrozil ji dětský domov, mimo matky nikoho neměla. Moje mamka to ustála, otce nakonec nevykopla (měla to ale udělat, je holt jiná generace), ale trvale se jí to podepsalo na zdravotním stavu. Holčičku vzala za svoji, vychovala ji, a myslím, že dost dobře. My jsme všichni dnes hrozně rádi, že ji máme, je to moc fajn holka, mám s ní lepší vztah než s ostatními sourozenci. I když mojí maminky je mi moc líto, tohle si nezasloužila. Jó, život píše romány.....
Další věcí je také vztah jí a otce, který nikdy nebyl pořádně vybudovaný.Ony by si to milenky měly rozmyslet, zda do tohoto půjdou samy, protože pokud se život takto zkomplikuje, trpí tím nejen ta druhá rodina, ale především to samo dítě, které za nic nemůže a v tomto případě po touze po (i když možná plánovaném) miminku s milenkou, zůstala jedna malá desetiletá dušička se zmatkem v hlavě, které umřela její jediná blízká osoba. Sestra se nevzpamatovla pořádně doted. Zhroutilo to také můj vztah s otcem, naprosto jsem si ho přestala vážit. Přestože jediná věc, která je mu přičtena k dobru je, že se nakonec o své biologické dítě "postaral" a neskončilo v dětském domově.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.