| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráda bych sdělila svoji zkušenost, i když si o sobě přečtu zřejmě později nelichotivé věci.... Já sama jsem přesně takovou milenkou, také 15 let ženatého muže, který má dítě v pubertě a navenek celkem normální manželství. Známe se 5 let, seznámili jsme se přes práci, vztah zacal před necelými třemi lety, teď spolu máme osmiměsíční dceru. Vídáme se téměř denně, druhé rodině se vymlouvá na práci a podobné záležitosti - má velmi volnou pracovní dobu, všichni žijem, pracujem atp. v jednom městě a nikdy jsme se spoli nijak netajili - ve smyslu kina, zoo, nákupů, obědů, pro snadnější komunikaci si na nás zařídil tajný mobil.... S nápadem mít dítě přišel on sám, maximálně se o nás stará, vztah i v těch omezenějších možnostech doteď nijak nevyhasínal, byl se mnou u porodu, zná moji rodinu a ona jeho. Já jsem svobodná, mám svůj byt, kde on funguje běžně jako "manžel" - opravy, úpravy, platí mi některý účty a přispívá na malou.....Je mi 32 let, jsem vysokoškolačka, on také, je mu 44 let. Na jeho případný rozvod jsem "tlačila" jen velmi mírně, v poslední době více - argumenmtoval mimo jiné tím, že nás má rád obě,neuspěla jsem, takže bych celý příběh už možná mohla psát v minulém čase, rozhodla jsem se vztah jako takový ukončit, s tím, že se budeme dál společně starat o dceru a on nám bude maximálně pomáhat, souhlasil. On sámsi konec nepřál, takto mu to vyhovovalo, byl prý velmi spokojený.Zatím je to velmi čerstvé, staré pár dní. Podotýkám, že jsem nikdy neměla myšlenky celou věc sdělit jeho rodině, vždy jsem byla maximálně diskrétní a budu se o to snažit i dál. Manželka a vlastně vůbec nikdo nic údajně neví. Co mě k tomu všemu vedlo? Zjednodušeně řečeno - obrovská láska a tikající biologické hodiny. Momentálně jsem rozhodlá vztah opravdu ukončit, časem si najít snad nového partnera. Takže např. takto si to někteří manželé umí vše zařídit. Tím ale nechci nikoho děsit, aby byl třeba paranoidní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.