| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc zdravím!

LIPOO - já nosím pod kalhoty silonky taky když je okolo nuly. Do práce nenosím rifle - nevydržela bych v nich tak dlouho sedět, rifle mám jenom takové levné od ťamanů "na doma", když jdu ven s klukama o víkendu, výlety apod., do práce vůbec. To nosím silonky taky - dneska a včera ráno jsem měla takové ty tlusté a přes den si hodím ty tenké. Člověk fakt už nevím, jak by se navlíknul. V práci se vždycky na záchodě převlíkám - do silonek podkolenek, ty mám nejradši ke kalhotům.~;)

Ale právě Jindrovi jsem koupila oteplené rifle - když byl ve 2. a 3. třídě a neměl je ANI JEDNOU na sobě~a~ - jak byla tenkrát teplá zima, vůbec jsme to neužili, leží mi tam úplně nový, nachystaný až bude Béda starší. Takže jsem se na to vykašlala a nic otepleného mu už pak nepořizovala.

Je v 6. třídě a školu máme do 10 minut chůze od baráku, takže střídá rifle a menšestráky, jo, myslím, že to zvládnul i dneska. Vršek je nabalený dost - bunda s kožíškem, čepice, rukavice, fleecová mikina. A až půjde dom, tak bude o něco tepleji. On je celkově takovej odolnej - když se vrátí ze školy, tak jde každý den ještě ven "prohlídnout okolí"~;) a v úterý byl v počítačovým kroužku.

Ale máme to celkem dobře vymyšlený, když je doma - to si přes domácí kalhoty natáhne takové oteplené šusťáky a jde ven, to je dobrý. Jenom do té školy že nemá nic pod ty kalhoty. Ale od zítřka už je doma - jsou ty pololetky a my tu máme jarní prázdniny příští týden od 6.2., tak to brzo ráno chodit nikam nebude.

My jsme tu měli ráno -13; taky jsem se bála podívat na teploměr. Manžel přijel z noční, my jsme byli s Bédou nachystaní a ten kousek nás vzal do školky autem - přesně jak říká Dojanka, že jel "jak král" - taky jsme to tak říkali, nebo že jede "taxíkem"~:-D. To jsem byla ráda, ještě zítra nás tak může vzít - dneska jde ještě na noční.

Se školkou byli venku po všechny 3 dny, ptala jsem se učitelky, až tak okolo 11. hodiny na chvilku. Prý dneska uvidí, jestli půjdou....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.