| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tragiko, vůbec ne. Můj syn neche vybarvovat a když je mu fuk jak, nůžky nechce ani vidět, dokreslovat obrázky už vůbec, malování podle předlohy - to bych ho musela zvázat :-). Je mu teď v únoru 6. Malovat začal v 5,5 (sám dobrovolně) do té doby nechtěl vůbec, teď si sem tam sám od sebe k tomu sedne. Psycholožka navrhla kvůli grafomotorice odklad, já jsem zase kvůli všemu ostatnímu ( jednoduše si myslím, že už do školy patří - že ve všech ostatních oblastech na to má)- proti odkladu. začali jsme chodit na grafomotoriku, kupuji různé sešity a vypracováváme úkoly, hráme různé hry na prosvičování.... ale především jsem byla ve škole, řekla o tomto problému a dozvěděla se, což mi přijde zajímaví, že to prostě některé děti tak mají, od první třídy zkoušejí psaní, když jim to nejde, nechají dítě psát tiskacím ( to synka baví - rád píše tiskací písmena), komu nejde ani to - používá notebook. Když si vezmu, když syn jednou skončí školu, bude psané písmo potřebovat jenom, aby se podepsal, a to ještě kdoví jestli - tak mně osobně se to podstatné nezdá, když ve všech ostatních oblastech zralý je. A do začátku školního roku ještě hodně času , děti dokážou udělat velké pokroky.
Nevím, jestli jsem pomohla, ale u nás je tento problém možná ještě trošku horší
:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.