| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky máte doma šikuly s pěkným vysvědčením ! U nás taky zima jak .... Ráno -18. Auto nám stávkuje tak jezdíme bráchovým benzíňákem. Garáž sice máme, ale ani jedno auto do ní nezajede kvůli sklonu (je z kopce pod barákem). Já tedy vrstvy oblečení přidávat nemusím, vylezu z baráku rovnou do auta. Teď když je Kájík doma jezdíme spolu s manžou autem. Alespoň nějakou výhodu to Kájovo marodění má. Vloni jsem si koupila zimní softshellové kalhoty a jsou super. Je to lehké a teplé, ale hlavně prodyšné, není to jak šusťáky i když jsou zateplené, tak se v tom nohy potí.
Ještě se musím pochlubit, přestaly mě bolet zuby. Asi tím, že nechodím moc po venku. V sobotu jsme byli na prochajdě a asi to bylo tím. Druhý problémek se zatím nevyřešil, zpoždění mám teprve čtvrtý den, tak stále doufám.
Dojanko, jestli si vzpomeneš jak jsem Ti tu popisovala ty homeopatické kapky do nosu, tak právě ty léčí poškozenou a přecitlivělou sliznici. Kájík trpí na zadní rýmy a krvácení z nosu a tyto kapky mu strašně pomohly (ve spolupráci s eukalyptem). Je to taky sprej.
Jinak Kájík je doma, vyrábíme masku na karneval jako každý rok.
Elince přeju hodně zdravíčka k dneším narozeninám !!! ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.