| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivčo, děkuju za ty kapky ~x~. Seženu je v lékárně?
Jinak s tím ledem a bruslením - Elinku to strašně baví, dětí tam bylo jako smetí, ale já si teď vyčítám, že jsem tam s ní byla tak dlouho. Jestli to zase omarodí. Měla tam kamarádku, tak tam spolu blbly, vůbec nechtěla domů, jenomže ten ledový vzduch - snad to bude dobrý.
Zítra chce jít zas, tak jedině do hodinky, víc ne. Teď jsem byla venku vystrčit hadr z toho chobotu od sušičky, máma to tam pořád zandavá, aby nešla tím chobotem zima a jen tak jsem mrkla na teploměr - ukazuje -15. To ráno bude kolem -20. Ještě, že ty děti mají pololetní prázdniny a nikam nemusejí.

Gerberko - Jindra má také pololetky? Asi ano, že, to bude celorepublikové. A Bédík určitě se školkou ven nepůjdou, to můžeš být klidná.
Jinak moc gratuluju Jindrovi ke krásným známkám, na kluka - nádhera. Leckterá holka by mu mohla závidět.

Lipuško - a co nového dnes u vás? Kolik stupňů hlásí Kroměříž?

Holky, tady u nás chodí po vsi jeden bezdomovec, tak kolem 60 let, zarostlý, ušmudlaný a má nádhernýho psa - křížence belgického ovčáka a německého ovčáka, je to krásná fenečka, hodná, nechá se hladit, je to ještě štěně - 9 měsíců, zrovna jsem si tak říkala, kde asi v těchto mrazech přespávají?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.