| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

GERBERKO,

to je mi Bédíka moc líto. Absolutně tě na 100 % chápu, znám ten pocit moc dobře. To zoufalství. Gerberko, to ani nemusel chytit někde cestou, ale možná že byl oslabený po tom zánětu průdušek, po tom Sumetrolimu a hned na něho ve školce něco skočilo.

Já dávala Elinku do školky klidně až měsíc po nemoci a nemělo to stejně žádný účinek - pokaždý nedochodila ani ten týden a kolem středy už byla odpadlá.

Doktoři to železo neradi předepisují, nevím proč, doporučují ze stravy, ale pamatuju se, že když měla Šárka předloni to padání vlasů, že jsem jí v lékárně koupila volně prodejný výživový doplněk se železem a kyselinou listovou (to je vitamín B2 myslím). Jsou to tabletky, zkus se na to zeptat.

Nejlepší na vstřebání je Actiferin, ale ten je na předpis.

Já bych mu koupila nějaké to železo z lékárny a zkoušela mu to měsíc dávat. On i nedostatek železa způsobuje sníženou imunitu. Pamatuješ, když jsme byly malé, jak nám doktorky na středisku vždycky trošku "stáhly" oko, aby se podívaly, jak jsme na tom s "prokrvením". To bylo snad první, na co se zaměřily, když člověk vstoupil do ordinace.

Gerberko, neboj, Penicilin je prý z antibiotik to nejšetrnější, určitě mu na 100 % pomůže. Není to tvoje vina, jsou to prostě všudypřítomné bacily, kór v dětském kolektivu.

Můj synovec taky leží s angínou, však jsem to tady psala. Nejdřív dostal Deoxymykoin, ale to byl dryják, pak mu to změnila na Zinnat a ten už mu sedl. Bere ho po 12 hodinách.

Gerberko, určitě piš, jak vypadáte, moc na vás myslím. A neboj, dnešek bude ještě blbý, ale od zítřka už to bude lepší.~R^~R^~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.