| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ale doma snad taky vidíš, co děti dělají. U čtyřech dětí a ještě holek, si netroufnu tedy soudit, ale právě jsem se dvěma uklidila dětský pokoj. Malému jsem vysvětlila, že si flašku s mlíkem odloží na stoleček a dáme spinkat kostky a medvědy. Koleje a mašinky mohou zustat na zítra, když si s nimi chtějí ještě hrát.

Taky se ten pořádek snažím ovlivňovat tím, že se ze začátku k hraní přidám, pomužu rozvíjet nápady a starší si už umí cíleně hrát, tak že ten fakt už nedělá takový ten klasický bordel, že by vysypával co mu příjde pod ruku. A po mladším bud´ když jsem v pokojíku a hrajeme si, tak se to snažím pruběžně sbírat a večer ho vždycky přimět ke spolupráci na úklidu. Taky když si dohrají, jako že příjde starší, že už ho ty mašiny nebavěj, že by chtěl něco jiného, tak je jdeme třeba i společně uklidit a až pak si vytaháme další věci.

Taky máme bordel, né že né!!! Ale večer se snažíme mít dum uklizený a když teda pak má fakt přijít néjaká návštěva, tak už se to pak dá korigovat tak, že je si alespoň kam sednout.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.