| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já už začínám taky zuřit co se týče bordelu v pokojíčku, jenže unás to dělá dcera 1,5 roku , vytahá všechno z regálů na zem, co jde tak rozebere, pak si otevře skříňku a z ní vyhází veškeré krabice ty pootevírá a vyhází z nich vše co tam najde (v té skříňce jsou stavebnice, společenské hry, puzzle), pak jde do další skříňky, kde jsou knížky, pak následují šuplíky s oblečneím (ponožky, bryndáčky, spodní prádlo) a to vše stíhá během 10 minut. A protože jí nemůžu být neustále za zadkem, tak uklízím tuhle spoušť i 3x denně, před obědem než jde spát, tak se snažím aby mi pomáhla, dávám jednoduché instrukce, podám jí hračku do ruky a řeknu ukliď do krabičky apod. a snaží se. A pak uklízíme až večer, ale to už pomáhá i starší. Zrovna včera dopoledne když jsem to za to dopoledne uklidla 2x tak jsem pak prohlásila, že na tu skříňku pořídím malý zámeček aby to nemohla otevřít. Ostatní věci mi nevadí, hrát si musí, ale ta skříňka jo. Ona ale všeobecně hodně krmaří, nádobí ji fascinuje vyházet, když peru a mám v koupleně roztříděné hromádky tak to rozhází, oblečení roztahá po bytě, to samé když je čisté prádlo na vyžehlení v koši tak je taky hned roztahaný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.