| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozmarýnku, to je mi moc líto ~6~. Nám udělali to stejný, porod mi vyvolávali (odtekla mi plodovka v 34.t), ale kontrakce žádný, pak se něco málo rozjelo, ale ozvy najednou začly klesat a to nám řekli to samí co vašim, že to nic není, že ty přístroje občas blbnou a vůbec nehli ani prstem, pak najednou, že už můžem tlačit, já neměla skoro žádný kontrakce, pak se uplně zastavili. Žádný bolesti jsem necítila, jediný co jsem cítila, jak mi dr. rval do mě ruku, to bylo dost maso a pak že mám tlačit. Dceru pak oživovali. Na otázku co s ní je, že nebrečí, nám řekli , že se nic neděje, že je "jen unavená " a odnesli ji. To bylo 18h a já dceru viděla až ráno, ztratila jsem hodně krve, tak jsem pak i omdlela a oni mě pak vezli na lůžku a odmítli mě když jsem chtěla se jít na ni podívat, tak to prý nejde, když jsem na lůžku. A já ji viděla další den ráno, nic netušící ležela v inkubátoru, celá se třepala, bez přístrojů, nic, lítala jsem tam , kde je dokrorka at mi ji okamžite zavolaji, že se dcera celá třese (to jsem netušila, že jsou to křeče) a dr. došla tak po 10 minutách a suše mi oznámila, že je to 50 na 50 jestli přežije a že ji převeze sanitka na Obilnák, kde mají na to inkubátory.Tam byla bez jakýchkoliv přístrojů. asi za 2 hdiny přijela sanita, převezli ji tam a tam ji okamžitě napojili, dali do umlělého spánku, ve kterém byla dlouhých 5 dní ~n~. V inkubátoru byla ještě potom 12 dní.
Dnes je dceři 7let, leží, přetočí se jen na bok, nemluví, nerozum, možná něco málo, jen se usmívá.

Minulý rok jsme žádali o zdravotní dokumentaci,ale je nám to k ničemu, protože nám dali jen to co se dělo po porodu, o vedení porodu ani zmínka! Pak už jsem se po tom nepídili, nebyl zatím čas.Dcera je po operaci kyčle, pak léčebna. cvičení atd.

Budu ráa, když se mi ozvete, je to už min.rok, já si diskuze všimla až nyní.A mamince hodně sil ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.