| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sáro: jsem, ale asi jen v tom, že jsem se po letech hledení do blba a marného (totálně) toužení odhodlala a zalíbilo se mi to. Vždycky se klepu jak ratlík, potím mezi prsama, klepou se mi kolena, mám naděláno v kalhotech, chce se mi blinkat a pak si většinou musím někam běžet dát hlavu pod studenou vodu, ale za tu hrůzu hrůzoucí mi ten výsledek, byť jedna vytoužená pusa, stojí. Podle mě to má svůj půvab navrch proti tomu, když rovnou balí chlap. Jako když to někdo dá střený výherní tiket, je to hezký, je to milý, ale není větší blaho setřít los a postupně si uvědomovat, že je to tam??

jednou jsem se rozhoupávala celé 2 týdny na horách, byli jsme tedy ještě mladincí, a nakonec s klepajícíma rukama jsem mu dala přáníčko, které jsem sama nakreslila. On z toho byl paf, řekl ve dveřích, díky a otočil se, že jde... najednou se otočil zpátky, chytnul mě za ruku, dal mi pusu, že se mi zatemnil mozek a odešel... byli jsme úplně z jiných konců a ještě nebyl net a neznali jsme se, rpostě se to tak setkalo... ale já z toho měla nádherný snový materiál na rok ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.