| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

ještě jsem ti chtěla říct: s výtěry mám bohatou zkušenost, protože Šárka trpěla na bolesti v krku a na záněty močových cest, tak jsem každou chvilku otravovala doktorku ohledně výtěru a o zaslání moči ve sterilní zkumavce do laboratoře.

Máme tady už léta dětskou doktorku, které je přes 70, chodily jsme k ní už se ségrou, když jsme byly malé, pak moje máma několik let uklízela na středisku, takže tato doktorka nás zná na 100 % a pokaždé mi vyjde vstříc. Dokonce mi pak říkala, proč jsem za ní nepřišla, když mi obvoďačka nechtěla udělat ty testy na chlamydie a mykoplazmy. Ale to bych k ní nešla, bylo by mi to trapný - dožadovat se na dětském vyšetření pro dospělé.

Gerberko - zašla bych normálně na středisko k tvému obvoďákovi a řekla mu, že máš syna často nemocného, teď že má zase angínu a že se bojíš, jestli nejste v rodině někdo bacilonosič a poprosila ho o výtěr. Kdyby ti nechtěl vyhovět, tak určitě na každé poliklinice jsou laborky (např. Synlab, Omnilab) a tam ti je za úhradu udělají. Nebo zkusit rovnou někde ORL. Tam by výtěr taky měli udělat.

A jak je teď Bédíkovi?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.