| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já už nejsem žádná hvězda (i když teď, když jsem něco zhubla, začímám zas vypadat jako člověk), ale tohle vidím v očích manžela stále."

A to je přesně to, co jsem vždycky chtěla zažít. Být pro někoho taková jaká jsem ta nejdůležitější, výjimečná, jedinečná. Přesněji řečeno pro někoho, s kým bych chtěla budovat společnej život, plánovat, žít, s kým bych chtěla zestárnout. Povedlo se mi to jen v tom směru, že jsem svým způsobem pro své ex výjimečná a jedinečná, ale nikomu jsem nestála za to, aby se kvůli tomu snažil aspoň o kompromis. Nefungovala tam ta reciprocita a partnerství a to prostě... není ono.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.