| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

mluvíte mi naprosto z duše, to ani není možný, jak s váma souhlasím....Jo, Dojanko, je to přesně tak, člověk opravdu nemůže mít všechno, i když - možná - někomu se to takhle podaří sladit jak manžela, tak prarodiče a všichni jsou "šťastní a spokojení až do smrti" jako v nějaké pohádce. Ale myslím, že v praxi to takto ani fungovat nemůže, protože každý člověk jsme prostě úplně jiný (děcka i dospělí).

Ivčo, dík za vysvětlení, jak jsi to měla s Martinem. Holka, ty sis teda taky užila, člověk úplně zírá, co všechno za ty nemoci je a co se všechno může vyskytnout - kor u těch dětí. Výborné, že kluka máš teď v pořádku.

Ivčo - ohledně tchýňky, tak to už se vůbec nezmiňuju, jak ona reaguje, protože to je teprv katastrofa..... Moje mamka - ta ASPOŇ má NĚJAKÝ názor nebo mi do telefonu aspoň dává najevo, že poslouchá. Tchýňka - ta ani náhodou, to jí volám a musím se neustále ujišťovat, že je na druhém konci aparátu, protože ona jenom poslouchá a VUBEC NIC mi na jakýkoliv problém NEŘEKNE. Pak to zakončí slovy: "No, tak ahoj, mějte se" a hotovo. To je teprve rána jak do čela každý její telefonát. Ale říkám si - je to slušnost se jí ozvat, tak jí volám, ale to je jako kdybych mluvila do zdi.

Ale omlouvám to nyní, protože je pochopitelně už celkem dost nemocná (srdce, ledviny), tak si říkám, má svých starostí dost. Ale ona byla v podstatě stejná vždycky - celých 17 let, co ji znám...Ale ona to měla přesně jako moje mamka - doma babičku, která se jí starala o děcka a v práci. Takže nikdy nezažila žádný strachy nebo jak v práci apodobně.....Můj manžel k ní v podstatě má takový "nijaký" vztah, vůbec ji nevyhledává, žádné návštěvy, nic. To k ní musím vždycky kluky vzít já, aby je viděla, on byl rád, když se odstěhovala a zůstal na domku sám - oni jsou absolutně rozdílné povahy, každý úplně někde jinde. I když se manžel ženil pozdě (bylo mu 39)~;), když jsme se brali, tak to v žádném případě není žádný mazánek či jak se to říká, úplně naopak.

Holky, Bédík měl ve 4 odpoledne 37,4 teplotu, čili takovou zvýšenou. Já to pozoruju s tím kašlem, teď třeba už je to míň, nevím, uvidím v noci. Ve 13 hodin měl zase druhou dávku toho Sumamedu. Změřim ho ještě večer a na noc mu dám určitě Nurofen.

Ano, Dojanko, je to to makrolidové antibiotikum, je to ta řada, vím, že jsi psala, že to jediné je účinné na případné mykoplazmatické infekce, ale taky nevím, jestli ta 3denní léčba by byla teoreticky dost účinná.

Jinak jsem se stavila ve školce, kolik máme platit za obědy, a holky, v naší třídě byli jenom 2 děcka!!! Buď všichni marod nebo u nás jsou teď ty jarní prázdniny. Pak jsem potkala paní, která má holčičku s Bédou a říkala, že taky doma leží nemocná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.