| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopíruju můj oblíbený vyzkoušený recept, o který si návštěvy hodně říkají. Není ale z mé hlavy, taky ho mám už delší dobu z netu.

Cibulový koláč

-cibule (asi 5)
-listové těsto
-20dkg šunkového (jakéhokoliv) salámu
-20dkg tvrdého sýru
-1 tvaroh
-mléko (trochu)
-sůl

Rozválíme si listové těsto a dáme na plech tak, aby přečuhovaly okraje (vytáhneme) asi 2cm.
Nakrájíme si všechny cibule na kolečka, salám na proužky a dohromady podusíme na másle asi 15minut.
Mimo si připravíme tvaroh, který rozmixujeme s trochou mléka soli, tak aby vznikla kaše.
Na plát těsta stěrkou rozetřeme kaši z tvarohu a na to po celé ploše rovnoměrně dáme hmotu z cibule a salámu. Posypeme strohaným (na hrubém) sýrem a přetáhneme okraje těsta přes koláč tak, aby nepřetekl při pečení obsah. Okraje potřeme rozšlehaným vajíčkem.
Pečeme asi 15-20minut.
To je základní recept, ale já tam ještě na konec poskládám na plátky nakrájené rajče a olivy. Můžete dát cokoliv (artyčoky.....). Syn si to pak polívá kečupem, ale mně chutná bez.
Jo a je dost důležitý, nechat koláč po upečení zcela vychladnout, přebytečná tekutina se zčásti vypaří.
Vypadá to asi složitě, ale je to moc jednoduché a rychlé ( a hlavně syté

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.