| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"kdybys mi tam zatancovala a zazpívala..."

No, já bych stačila přijít ~k~

Jinak, já jsem rodila před 10lety, tehdy ještě zcela nedotčená jakoukoliv "alternativou". Ze zdravotních důvodů bych ani dneska nemohla rodit doma (teda, já už vůbec nesmím rodit ~t~), ale na porod mám nepěkné vzpomínky hlavně kvůli chování personálu ve stylu "No abyste se nepo..., že rodíte" (byla jsem vyděšená prvorodička, už jsem rodila, ale bylo plno, nechali mě stát na studené chodbě v andílkovi, že jako "mám počkat, až se něco uvolní", nikdo si mě nevšímal a já přemýšlela, jak to udělám, jestli to dítě ze mě vypadne na ty dlaždice, aby si něco neudělalo ~8~
Když se konečně "uvolnilo", tak už jsem se tam prakticky natáhla na slavnostní poslední zatlačení ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.