| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska jsem vyhodila pánve zn. Tefal i Tescoma, neb byly z myčky totálně zničené. Nevím, jestli se tam pánve směly dávat, neb jsem je měla předtím roky. Brzy budu muset vyhodit od Tefalu i hrnce, neb mytím v myčce se fakt ničí. Přitom na hrnci, co mám nejkratší dobu byla značka pro mytí v myčce. Dáváte výrobky /hrnce, rendlíky, pánve/ od těchto výrobců do myčky? Já mám myčku asi rok a za tu dobu jsem už x věcí vyhodila. U těch zmiňovaných pánví a hrnců jde o to, nejdřív změnily tu venkovní barvu (což by mi nevadilo), pak se z kovových částí u madel staly části bílé, co na dotek pouštěly barvu. To samé se stalo s venkovními dny, které navíc při používání na plyn. sporáku poté začali děsně páchnout. No a vnitřní asi teflonový nebo nevím jaký to je povrch se začal odlupovat. Plyne z toho tedy logicky, že tyhle výrobky do myčky nesmí? Nebo prostě blbě používám myčku a nádobí si ničím sama? Co si pořídit, aby to bylo tedy vhodné do myčky a nestálo to majlant?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.