| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Dnes budíček v 5:30"Poslední dobou mám pocit,že jedu na plný plyn a stále přemýšlím nad tím,že není snad ani možné,že jsem tak unavená:-(mám pocit,že má únavá je stále silnější a já už to nevydržím:-(Mám právo být tak unavená?mám dvě malé děti 3 roky a 1rok,dva pesany se kterými musím několikrát za den vyběhnout ven a vyvenčit mezitím musím chodit přikládat do kotle,vařím snažím se uklízet ten provozní nepořádek a lítám okolo dětí a stále se ptám mám právo na takovou únavu?léčím se se sníž.fcí štítné žlázy a beru léky na úzkost a depresi.Do toho jsou obě ted dost často nemocné:-(týden zdravá pak rýma kašel,pořídila jsem co jsem mohla abych zvýšila obranyschopnost,ale připadá mi to,že to spíš vyždímalo mojí peněženku~n~.Dnes ta menší neustále chodí jakmile si na minutku sednu hned mě tahá za tričko chce pochovat vezmu do klína a brečí nemá náladu a já taky ne:-(Mám pocit,že nevydržím do oběda,kdy se budu modlit,že obě usnou a já si půjdu na chvíli lehnout.Do toho zřejmě přijde praděda v tu chvíli,kdy já uložím děti a sama si budu chtít lehnout.Pesani určitě něco vyléká a budou štekat na celý dům a bude po spánku.Nemůžu se dočkat večera,kdy přijde manžel a pomůže mi od té "naší"smečky.Nerouhám se jen mám pocit,že den ode dne mám méně sil.Potřebovala jsem se spíš vypsat a zjistit zda mám právo být tak unavená?ten,kdo žije v bytě má dvě malé děti jste některá unavená tak moc?,nemusíte chodit ke kotli chodit s čoklíky a přesto cítíte,že by jste nejraději prospala celý den nebo dokonce několik dní?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.