| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TAKOVÁ DISKUZE SE MI LÍBÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!~:-D~R^

Verčo: já s M. do nemocnice nastupovala ráno v 7 a další den (asi v 10) nás pouštěli.
Udržíš ho tam neboj.. Ono to jiné prostředí je pro ně zajímavé...i herny bývají na oddělení (my ji tam měli)....
Jinak před uspáním se dává taková premedikace a tak by ho měla totálně zklidnit...Bude prostě sedět a koukat a nebude tak živý... A po narkoze (také měl M. tu 20min) bude ospalý a po probuzení ti zase za chvíli usne...Pak se vzbudí a bude jura :-D
Začíná se po troškách pít a když je to bez problémů, tak pak se dávají piškoty...Když je i to o.k. (bývá to tak), tak pak se začne úplně se vším normálně.
Opravdu se neboj-bude vše o.k. Jen, aby ho pak nebolelo v krku! Držím moooc palce!!!!!
Jo a noc tam byla také o.k.!!! Na pokojích byly televize s DVD (žádný nadstandart) a pouštěl každý dětem pohádky...A on tam prostě normálně nějak usnul (byli jsme 2 mámy a 2 děti na pokoji)...Fakt pohoda.
Bylo to lepší, protože tak měl Martínek kámoše jako hrom.... Dodnes o něm mluví.
Já jsem jen nechápala a ta mamka také ne, že je M. bez plen a ten kluk ji na noc měl....(byli stejně staří).....
Mně se fakt od odplenkování nepočůral. Jí v noci prý občas ano.....
Ale jak to tady čtu, tak je to normální :-)
Aspoň pak nebudu u Tomáška šokovaná a budu to brát jako normal~;).
Jo a té krve se neboj-dítě je myšlenkama jinde....Fakt to zmákneta-jako my!!!!
My dávali ještě moč-jako předoperační vyšetření...a poslechla si ho. To bylo vše.

Jinak Martínek spí také stále po obědě a nemíním to přerušovat~:-D.
Jediná chvilka klidu, když kluci po obídku spinkají :-)
Někdy tam v postýlce jen leží a povídá si... (ale většinou spí-tak v 98%).

Jannullka: super fotky!!!~s~~s~
A to období...nejdřív to byl tatínek...teď jsem to já, ale je to 100násobné....~e~
Uvidíme-je to fakt hukot. A chvílema vrním-to jo....~6~Ale chvílema se to nehodí ~a~~d~~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.