| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
Využívám chvilku klidu – holky večeří a koukají na Animáčka – a jdu nahlásit, že žijeme ~;). Teď jsem byla od středy doma – měla jsem dovolenou, holky měli týden prázdniny, tak jsme si užívali. Byl doma i Z., tak to byla paráda!! ~z~
Kristýnka se krásně rozbrusila ~b~, Nika to taky zkouší ~b~ – je to šikula!

Kristýnka měla na vysvědčení samá jedničky!! ~s~~R^ Hvězda moje. Já na tom byla hůř – vypásla jsem i jednu trojku ~f~, ale jsem spokojená – při práci, přípravě věcí do práce, dětech, rodině… připravovat se do školy a dělat i úkoly!!! Myslím, že jsem mohla dopadnout hůř. Teď mě čeká od pátku do neděle plavecký výcvik. Tak se docela těším.

Nás karneval ve školce teprve čeká – ale kdy netuším. Musím se podívat do kalendáře (musím sehnat kostým i pro sebe) ~8~


Adri, užijte si hory!!!!
Díky za optání – likvidujeme docela zdatně. Jen mě zaráží, jaký má potom na tom místě flek. Teď je to týden od likvidace a má u všech molusek obří rudý flek. Taky to tak máte?? ~d~
Už se těším na fotky koumáka ~t~


Jituš, držím palce, aby se Martínek do školky dostal!!!!! Snad to vyjde!


Jannullko, super žabičky!!! Moc jim to sluší! ~s~ A co Filípek? Je to stále takový ďáblík??


Věrko, doufám, že ti „vyjdou vstříc“ v práci a budou mít pochopení – máš děti, s tím musí počítat. A co děláš? ~;((


Anitko, téda, ty už to máš fakt za pár ~p~
Díky za tip na čaj – my ho určitě využijeme!!


Ad plíny – Nika nemá plínky na noc už asi rok a občas (tak jednou za měsíc) si utrne – ne že by pročůrala postel, ale má trochu mokré gatě od pyžama, postel je suchá.

Ad spaní po O – když je doma, tak nespí ani náhodou. Když je ve školce, tak tam to zalomí a spí.

Ad brek: zlobím se s tím každý den – brek, vtek, agrese…. Už bylo líp, ale se nám tohle blbé období vrací ~a~~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.