| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

musím to někomu říct a doma to nechci zatím moc šířit. Jednak nevím ani jestli zvládnu se připravit na přijímačky a za druhé vím, že velkou ovaci (bohužel) bych od MM neslyšela.
mám dost velké obavy jestli vůbec zvládnu přijímačky a pokud jo jestli to zvládnu studovat ( je to kombinované bakalářské studium- tedy 3 roky- ale obor který by mě moc bavil a navazuje na moji současnou práci). Moc si nevěřím a zejména nevěřím , že budu mít nějakou oporu v mé rodině. Máme dvě malé děti. Jsem na MD a ještě dva roky budu a MM si vždy zakládal na tom že je "živitel". Jenže poslední dobou vidím, že ho to "živení nás" víc a víc zmáhá ( hlavně psychicky ) a ačkoliv já před MD pracovala a po MD zase pracovat budu ( a ještě dlouho) vzhledem k situaci na trhu práci vidím jako nereálné do budoucna, že bychom si mohly udržet stávající životní úroveň pokud nezačnu vydělávat výrazně víc a taky se bojím co by bylo kdyby MM přišel o tu dobře placenou práci kterou má. Bohužel tato fakta narážejí na jeho ego a tak se tváří kysele i když ví, že to je realita.
Jenže já zase nevím jestli tu VŠ lze bez pomoci a podpory doma zvládnout. Trochu začarovaný kruh. Tak uvidím jak se to bude vyvíjet. Jak byste to řešily vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.