| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji všem za podporu. Jste úžasné, úplně mě to nabilo energií. Myslím, že zvolím taktiku do přijímaček to nehrotit, učit se po večerech a přes den, kdy malý spí. POKUD ALE, ( zde veliký otazník) udělám v květnu přijímačky, postavim to před manžela takto: "podívej, když už jsem ty těžké přijímačky udělala, je škoda to nezkusit....:-). Musím napsat, že výhodu mám v tom, že jednu VŠ jsem hned po gymplu prezenčně studovala a dokončila ( zlatá svobodná studentská léta :-), i podobný typ studia, takže si dovedu představit co to zhruba obnáší, učení do noci mi nikdy nevadilo, ( jen tu pamět´už nemám jako ve dvaceti-zato jsem zodpovědnější a určitě nebudu večer před písemkou juchat na kolejním večírku do 3 ráno ). A co dodat k manželovi: ačkoliv si vzal (bez sebechvály) inteligentní a profesionálně zdatnou ženskou, během mé první mateřské najel na systém, ve kterém bohužel vyrostl a byl vychován.( ačkoliv jej před tím slovně velice odsuzoval) ve zkratce : jeho tatínek si ani cukry do kafe sám nenaházel, natož aby si jej zamíchal-vše dělala tchyně na dálkové ovládání - takže si to dovedete představit, jaké následky to na něj mělo a navíc já jako většina žen na mateřské, jsem zajiš´tovala 95%domácí servis. Ona zase 95% finanční servis(velice dobře -nemůžu mu nic vytknout), jenže situace se mění a poměr je třeba změnit, jenže to se mému muži zmenší domácí pohodlíčko a taky nebude mít publikum pro svoje fňukání: " ooo, jak jsem unaven a stresován, ach ta zodpovědnost za celou rodinu ...." Takže moc děkuji za to , že jste mě vyslechly, držím palce všem budoucím snad spolustudujícím a přeji hezký den.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.