| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem tuhle volala na urologii kdy tam jsou a ona mi sestra říká : " když vás chytne močák tak hlavně nechodťe k obvodní. Protože oni vám daji atb neví pořádně na co, pak vám řeknou až je doberete tak doneste moč a pošleme to". A to je přesně to, co mi řekla obvodní.~q~ I jsem volala na gynekologii jestli mi neudělaji utz vaječníku,~l~ ta sestra na urol. mi to doporučila,právě kvůli tomu řezání v podbřišku ~p~ tak taky nadávala jak pohan.~:( že když člověk příjde k dr že má tyhle potíže tak přinest moč, oni daji klasika papírek,~R^ když zjistí že máš zánět daji atb naslepo-zatím. ~o~ ráno někdy tam dojdeš nebo spíš někoho pošleš s močí, oni to pošlou do laborky, na bakteriologický rozbor ~m~( nevim jestli to píšu a říkám dobře~f~), napíšou tam který atb bereš a podle toho výsledku pokračujou.~3~ No příště i když se modlím aby žádný přiště nebylo~o~~o~~o~~o~ mě to chytne tak jedu fakt na urol, nebo na tu naši gydnu.~b~ Nebo oni ty obvodáci se s tím moc nepářou-hlavně teda ta naše.~w~ A když jsem ji to říkla že jestli to nechtěji poslat tak se začala smát,~o~ sestra taky jestli jako jsem normální~o~, a co jim do toho kecám. No neříkala jsem už nic víc. Byla jsem za vola. Přiště tam už nejdu. ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.