| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měli jsme odvětrávanou sušičku, manžel do ní naházel dětské punčošky a ty se srazily. Stejně, jako později ponožky v sušičce kondenzační.

Já mám momentálně kondenzační, protože nemám v bytě kam odvádět páru. Původně jsem ji měla vypuštěnou do prostoru, ale to nedělalo dobrotu. Jednak bylo při sušení v bytu jak v prádelně, jednak se po okolí šíleně prášilo (takové ty drobné chloupky či co z prádla). Samostatný filtr na to sušička samozřejmě měla, ale stejně při sušení toho ještě dost lítalo kolem. Jednoho dne se rozbila a bylo po ní, tak jsme pořídili sušičku kondenzační, protože tu odvětrávanou už jsem do bytu nechtěla. Máme ji už stejně dlouho, poruchovější zatím není, suší stejně dobře, hlučné jsou taky asi obě nastejno. Akorát že tahle na sušení potřebuje delší cyklus, původně jsem prádlo sušila asi 50-60 minut, teď 70-90. A potřebuje pravidelně odlejvat vodu, jak člověk zapomene a nádržka je plná, tak sušička sice jede, ale nesuší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.