| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, od včerejšího večera jsem konečně doma.
Středa ráno příjem, vyšetření, ubytování na pokoji, celé odpo hraní v rámci možností (na pokoji spinkal klučík po zákroku, tak jsme to trávili v jídelně). Ráno v 5,30 teploměr, v 6,30 oblbující prášek- už při příjmu mi říkali: jak se tak na malého dívám, tak dejte pozor, asi bude hyperaktivní a malátný, ať si neublíží- no a bylo to. Místo toho, aby ležel a třeba usnul, tak se stal hyperaktivní- to jsem nezažila. Musela jsem ho držet v posteli, nebyla jsem schopna ho udržet, jak se bránil, k tomu se motal, chtěl pořád vylézat z postele, fakt to byl boj a šílené nervy. za 2hod si pro něj přišli, prý se na sále smál, jakou dostal čepici a po hodině a kousek mi ho dovezli- řvoucího, krvavého od stříhání uzdičky a musela ho sestra držet, aby neutekl. Po hodině uklidňování (sestra hodně pomáhala) konečně usnul a spal cca 2hod, pak chvíli vzhůru a spal znovu, potom už byl OK. Nic si nepamatuje, ani cestu na sál, až potom nový vrtulník, který se mu líbí. Nic ho nebolí, trochu kašlal, ale v noci sebou šíleně mlel. Nejvíc mu vadila (a kamarádovi vedle taky), že měli v ruce zavedenou kanylu, strašně si to chtěl strhnout, tak jim to ovázali, ale štvalo je to. Sundali to až k večeru. Do večera musel být v posteli, pak už jsme chodili a normálně fungovali. Ráno v 7h kontrola dr a pak domů.
Nakonec to hodnotím dobře, ale ty nervy byly šílené a ty dvě hodiny praní se 17kg bezvládným tělem byl nadlidský výkon. Až doma mě rozbolel žaludek a nemůžu se nějak dostat z těch nervů, pořád to vidím, bylo to psychicky dost náročné. Ale nelituju toho, snad to pomůže. Na lokálku bych nešla- to by si pamatoval, takhle to má zážitek z hraní a je v pohodě.
Rozhodně všem držím pěsti a doufám, že dlouho nebudu muset koukat, jak mé dítko "trpí".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.