| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musí to být strašný, nedokážu si to přestavit ....
Znám to bohužel i z té druhé stránky - bratr se švagrovou se dlouho pokoušeli o dítě - když jsme měli první dcerku, tak to ještě šlo i když švagrová byla taková "odtažitější", bohužel při jedné rodinné oslavě kdy už mě bylo poznat druhé těhu švagrová bezeslova odešla - a zpřetrhala veškeré vztahy, odmítali jakkékoliv pozvání na narozeniny, naše děti ani pořádně nevědi, že to je jejich teta a strýc, a to bydlí 150m od nás, ale naše děti ignorují. Bratr se s námi bavil jen v její nepřítomnosti. Bohužel se to nezměnilo ani po tom, co se jim narodilo po druhém oplodnění miminko.
Moc mě to mrzí, pořád si promítám, jestli jsem se dcerkou moc nechlubila, nebo jestli jsem někdy švagrové slovem ublížila??? přeci za to nemůžu že JÁ/MY ty děti můžeme přirozeně mít, co jsem jako měla udělat jinak, aby nezničila rodinná pouta? Opravdu si nejsem ničeho vědoma, naopak, snažila jsem se o sblížení v jejím těhu - byla jsem odmítnuta. Mrzí mě to, bráchu mám ráda, ale už jsou někde jinde a už to nejde napravit ...
Tak to je jen pohled z té druhé strany ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.