| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj při neděli,
jdu se tady trochu uklidnit, vypovídat.... možná i pro radu.

Minulý týden v pátek jsem byla na cytologii (stěry). Čekám 14 dní na výsledky, stěrům předcházely ATB, měla jsem cytolku uspokojivou. Tak dr dala prášky, abychom po nich zase udělaly cytolku a snad už byla negativní.
V sobotu, neděli nic, v pondělí jsem začala špinit, špinila jsem celý týden a dneska už krvácím. Jsem 15.den cyklu. Nechápu a mám strach, co zase se mnou je.

Jednou už jsem na konizaci byla (rok 2010). Scénář byl podobný, jeden delší cyklus, pak dva krátké po zhruba 17 dnech a dva měsíce na to jsem šla na zákrok. Nechci zase jít. ~n~~n~~n~

Koupila jsem si gynex, je tam sice napsáno, že po 3 týdnech se má týden vynechat, já nevynechala, zda to může být tím? Nic mě nebolí, jen krvácím... Chjo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.