| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,
já bych právě teď, když je Eli bez nudlí a bez rýmy, na to ORL zašla - to je nejlepší stav, aby jí co nejlépe zkoukli tu nosní mandli. Nemocných dětí v čekárně bych se nebála - tam nic nechytnete, to je nesmysl.....Ale je to opravdu jen můj názor a jak bych to udělala já na tvém místě. Opravdu bych to ORL s ní zašla.

Jak popisuješ v té škole s tou spálou - tak to je snad nějaká epidemie či co, když tam je jen hrstka dětí??? Příští týden máte prázdniny a Eli bude doma, že? Tak to bude dobrý, uvidíš, za ten týden se to vytříbí.

Já mám strach hroznej se školkoou - Béda půjde zítra po více než 14ti dnech...teď ta nemoc byla nejhorší, co kdy měl - ty 4 dny horeček až ke 40tce - to NIKDY neměl. Ale byl doma dost dlouho, aby se zotavil - tedy SNAD, nic jiného si člověk říct nemůže, vlastně ještě 14 dnů po dobrání těch 3-denních antibiotik byl doma. Ven jsme začali chodit už v úterý - aby si zvyknul (tedy abych si zvykla i já, že...když jsem tady byla tady předtím zavřená). Včera jsme byli hodinu a půl venku, ušli jsme asi 5 kiláků, dneska jsme šli i v dešti s deštníkama.....myslím, že víc pro tu jeho imunitu už udělat nemůžu.....Strašně jsem věřila tomu broncho-vaxomu (a on mu asi opravdu pomáhá), jenomže celou sezonu bez nemocí - to bych asi chtěla moc, no.....~d~

Dojanko, psala jsem o těch výsledcích Bédovy krve - když tak zalistuj dozadu.....

Jako dítě jsem na angíny trpěla STRAŠNĚ, nosní mandle - ta šla hned pryč, nebyly mi ještě ani 3 roky, kdy mi ji dali pryč. Mamka říkala - zlepšení nic moc, teprve potom jsem šla do školky....na krční mandle jsem byla objednaná na vytržení, ale potom se mi to prý nějakým "zázrakem" spravilo, že jsem nakonec na vyrvání krčních už nešla.....Angínu jsem měla ale každý rok minimálně jednu až do konce střední školy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.