| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Withep, rozdíl tam jistě je,ale u nedonošeného se to koriguje tak dva roky a pak je šoupnou do stejného pytle s normálně narozenými a zřetel na to tedy moc nikdo nebere,bohužel. Jinak my z nedonošených jsme byli vyjímka,co šla tak brzy na logo-nechávali je do těch třech let být,nás ne. přitom jsem si říkala,že by také počkat tedy mohli~;). prostě jsme měli své tempo a byli pomalejší od narození ve všem o hodně a říkala jsem si,že ten třetí rok se to zlomí,že ty tři roky to prostě některé dítě opravdu doháním,ale to je jiné téma~;)

jinak s těmi chlapci-ano říká se,že jsou pomalejší,ale není to pravidlo.také mám doma syna a ten tedy naopak mluvil hodně brzy a v 15měsícíh mluvil v souvětích a pokecali jsme si o všem~;).mezi vrstevníky jich takových bylo dost také.
v okolí mám spoustu kluků,co mluví špatně a čekali do 4let,protože paní dr. jim řekla,že není kam spěchat a mají čas...přitom jim to divné bylo,ale dali na ni a bylo to špatně,že je času dost a teď v 6 mluví skoro stejně špatně pořád,změny tam moc vidět nejsou. mají tu špatnou mluvu zažitou a ne a ne se toho zbavit-máme to i v rodině,takže to mám z první ruky.

ale to,že ve 4letech dítě nemluví by mi upřímně bylo divné hodně a nesouviselo by to s tím,že je to kluk a tím bych to omlouvala,že jsou prostě pomalejší.~a~

myslím,že je na místě někam zajít.vyšetřit sluch atd.Lepší dříve,než později.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.