| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

DOJANKO,

mě totálně dorazilo to, že ve školce byl 3 dny a už je zase doma, protože v noci zvracel....pro nás je celý odchozený týden ve školce hotový zázrak - aspoň od tohoto ledna to tak je - jenom jediný týden a sice hned ten první po vánocích tam chodil a pak ani jeden týden nebyl v jednom kuse.....

Původně jsem myslela, že doktorce zavolám a řeknu jí, co a jak, ale nebudu jí volat. Půjdu tam s Bédou zítra ráno, aby mi potvrdila ty propustky a řeknu jí, co a jak. V práci to taky tak musím říct - že jsme k dr. šli až zítra. Ta obrovská tolerance v práci k těm problémům s dětma je moje absolutně jediná záchrana, to by jinde nebylo možné, jsem si toho naprosto vědoma a doufám, že to jednou kolegům budu moct oplatit.

Zřejmě to bylo, že mu nesedlo nějaké jídlo včera ve školce - říkal, že už po obědě mu bylo "trošku na zvracení" a pak to přešlo. Co zvracel, to byla samý zelený jakoby tráva nebo co~;) a byla toho plná postel, už mám všechno vypraný. Teď je celkem dobrý, spal do 9 hodin, špatně mu není ani nezvrací a nemá teplotu. JENOMŽE - dala bys ho zítra do školky - na ten jediný den??? Já nevím, jak jsem to měla jinak řešit - dovču si brát nechci, zítra máme navíc krátký den, jenom do dvou.....Stejně už jsem prošvihla přihlášení na stravu - to se v naší školce musí den dopředu do 11 hodin dopoledne, pak už je pozdě - je to taky systém jak blázen, vůbec to nechápu a hrozně to člověka omezuje.~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.