| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Metoda pevného obětí nám pomohla. Respektive, mé děti neměly žádné velké problémy, nicméně, aniž jsem co věděla o metodě PO, když se vztekaly a vzpouzely, někdy v předškolním věku, vím, že to dělaly a dělají proto, že jaksi pochybují o naší lásce. Upozorňují tím na sebe. Říkají "Všímej si mě". V takovém případě vždy pomohlo vzít je a pevně obejmout. Někdy protestovaly, ale myslím, že spíš proto, aby zachovaly "tvář" toho "zlobení", že nás nechtějí, nepotřebují a přitom opak byl pravdou.

Stejně mi metoda PO pomohla při práci s problémovými dětmi. měla jsem na starost dvojčata, matka feťačka, děti vyrůstaly v DD, důsledky života jejich matky s ena nich podepsaly opravdu dost. Obě měly záchvaty agrese, chlapec měl sklon v krizi utéct, dívka se zase sebepoškozovala. jednou mě při jednom z x záchvatů napadlo tu dívku pevně obejmout, držet a nepustit. Chvíli se vztekala, křičela, kopala. Pak jakoby zvadla, sesypala se, rozplakala a objala mě. nechala se utišit. bylo to nepředstavitelně dojemné, strašné...Bylo jí v té době asi 8 let. Náš vztah to hodně zlepšilo, jako by věděla, že není na ty svoje stavy sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.