| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A za co je chceš žalovat, to mi z tvého příspěvku není jasné.

BYla jsem se svými dětma 2x v nemocnici, poprvé hned po porodu, kdy dítě skončilo na novoJIPu na týden, tam jsem mohla docházet jen na kojení, když se dítě vzbudilo. O děti, co tam zrovna neměli přítomnou mámu postaráno bylo, sice ne "s láskou", ale měly vše základní - jídlo, teplo, čisto+dozor.

S mladším jsem byla hospitalizována na pozorování nedávno na 2 dny, jeden den a 2 noci na JIP - tam jsem také mohla jen v návštěvní hodiny(a bylo doporučeno abych nechodila vubec, že malé děti pak špatně snáší odchod rodiče), i když poté, co jsem prudila, jsem mohla zustat déle, stejně jako na novoJIPu tam o děti postaráno bylo - dostali napít, najíst(pokud toto mohli), pravda, jelikož byl na přístrojích, tak mohl jen na nočník a né courat na záchod(což 3leté dítko vidělo jako strašný problém), dostaly hračky do postele, které jim jednou za čas byly obměněny, pustili jim pohádky atp., ale když dítě plakalo, že chce máminku, tak ho utěšit nepřišel nikdo, když chtěl někdo z rodičů zabavit dítě jiné než vlastní, dostal sprdunk, že to se na JIPu nesmí - rozuměj sahat na cizí děti(což tak trochu chápu vzhledem ke stavu dětí), mužeš tam prostě utěšit jen slovem. Takže zase - postaráno tam o dítě je vzhledem k potřebám základním přežívacím dobře, ale zase - ne s láskou. TO samé platí i pro lůžkovou část, kde už naštěstí není tak přísný režim. Ale prostě mazlit se tam s dítkem nikdo nechodí.

Ale přesně jak jsi napsala - jsou matky, které tam s dítkem z různých důvodů zustat nemohou, kdyby manžel neukecal šéfa na jeden den volna, tak jsem tam taky nebyla, protože i o to starší dítě se někdo musí postarat.Holt tu svou absenci musíš dítku nějak vysvětlit a dohnat to mazlení, ale na žalobu tam nic nevidím. Oni prostě dělají jen svou práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.