| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zefýr, vyplácí se mi zásada nedat na první větu a zkoušet, kudy je to průchozí. Což nutně nemusí znamenat hádku, nepřátelství, nebo vyvolání averze.
Já už tohle mám vpodtstatě za sebou, už nemám "děti", nicméně několikrát se mi stalo, že výsledkem takového zjišťování a oťukávání bylo zjištění, že hospitalizace prakticky není nutná, pokud zajistím to a to - vpodstatě pečlivou ošetřovatelskou péči.

Takže ono je třeba zjistit, proč ta odpověď je negativní, takříkajíc, co je v pozadí. Pak se s tím většinou dá něco dělat, jen se člověk nesmí nechat odstrčit.
Tady nikde nic není samozřejmostí, ale s vysloveně nevhodným a hrubým chováním jsem se setkala jen jednou a odešla jsem jinam. Sice se mně snažili zadržet a najednou by všechno šlo, ale prostě už opravdu překročili práh akceptovatelnosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.