| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já budu mít po ani ne dvou letech,ale trochu přes tvůj limit, tak jestli mě ještě bereš do party, mě to přijde stejně hrozné a občas se hroutím, co nás to napadlo, je hodně IN odstup 3 roky a začínám chápat proč ~t~

1. kočárek, starší chodící, ale po chvíli chce nést (chce se mu tak 500m v tahu, pak se sápe), dvojkočárek nechceme (na tu rel. chvíli), budu nosit, nejdřív staršího na zádech a vozit korbu (už se totiž vidím, jak nesu oba, chudák moje žíly, máme v rodině křečáky a taky malej chce chvíli ťapat a sundavání nandavání ještě s miminkem by bylo na ohrábky a nebo jak nosím malé nepevné miminko a hopkám s ním lovit batole do silnice a ještě merčím golfky) a pak mladšího v nosítku a starší už bude ťapat sám. Na delší vzdálenosti budem chodit s manželem a ten vezme staršího kdyžtak na koníka.

2. mě krká, že se mi batole ještě neumí najíst samo (se mu nécé), nechodí mi na nočník (snaha byla... jak sedláci u Chlumce...),takže dvoje pleny

3. mu nevysvětlím, že na mě nená skákat při kojení či chování miminka


~8~ pomooooooooooooc! ~8~
a hlídání nemáme!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.