| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám 2,5 letou holčičku. Něco podobného taky zkoušela, nejdřív jsem se vším pomáhala,ale pak mi došla trpělivost. Takže u nás to bylo tak, jdeme se převlékat z pyžámka, svlékni se...nic se nedělo...tak jsem jen řekla nevadí, nech si ho celý den, ale nejdeme na pohybovky,tam v pyžámku nemůžeš. Nesvlékla se, nešla. Asi po třech dnech nebyl problém aby se svlékla. S jídlem to samé, nandala jsem oběd,že bude jíst sama. Většinou nemohla, nechtěla, neměla čas...jídlo jsem odnesla a dostala až svačinu. U jídla jsem se docela bála, celkově hrozně málo jí,ale hlady neumřela :) Teď sní něco sama, pak dokrmím. Neříkám,že to bylo bez jejího vztekání a ječení,ale velmi brzo jí došlo,že to myslím vážně a teď to vetšinou docela jde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.