| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tylity, já tohle tak mám - bývala jsem profesně velmi zdatná, schopná a ve stejné profesi jsem vydělávala víc, než manžel, teď jsem puťka domácí, zdánlivě ekonomicky závislá.

Jenomže - do buchty kromě marmelády ještě přidávám podtext, že to není samozřejmost, na povel nědělám nic a chce li se mi, tak ty okna počkají klidně měsíc.
No a když ten chlap věří, opravdu věří, že by mu ten pekáč horkých buchet mohl klidně přistát na hlavě..............tak raději odejde, nebo, pokud je toho schopen, drží se zpátky.

Teď stačí jen zasyčet, když je manžel zybtečně moc chytrej, nebo prosazuje nevhodným způsobem něco jiného, než já, ale on je uzurpátor jen potenciální, normální ženu by válcoval jen přiměřeně a fakt je, že násilí by nikdy nepoužil.
Nicméně, zřejmě by tě taky hbitě přesvědčil, že sousedka má líp umytá okna, to by mu šlo.
"Jestli nevidíš, tak si to okno otevři.~y~"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.