| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
tak to koukám jak jste to tu rozjely.
My měli zápisy asi jako jedni z prvních za sebou.Byl už v půlce ledna.Týnka přijatá je i když ve školce navrhovali odklad.U ápisu ji pro změnu chválili,tak uvidíme.Tkaničky umí nebo spíš uměla,už jsem ji dlouho vázat nic neviděla.
Spíš pořád máme potíže s její živostí a soustředěností.
Byli jsme s ní v PPP,tam oni naťukli hyperaktivitu,ale že je stejně brzo to ještě zjišťovat,i když to tak vypadá.
No,stejně by se pro nás nic nezměnilo.Jen zjistili, že má zkříženou lateralitu a jinak je normální průměrný dítě ve všech dovednostech a v logice je prý nadprůměrná.To se prý ale může zastavit,když ji dáme do školy teď...prý se to nemusí dál vyvýjet.mě to teda přijde jako blbost.
Já v ní vidím normální,živý dítě.

Jinak je veliká,tak i z toho důvodu odklad nechci,neb by za ten rok odkladu už pak mezi prvňáčkama moc vyčuhovala.Musím ji přeměřit.V srpnu měla 120cm a 22,5kg.Teď má okolo 23kg a výšku jen tipuju( musím ji přeměřit) okolo 125-6.Nosí 128/134 velikost.

Fotky všech srpňátek i jejich sourozenců co jsem tu viděla jsou moc hezký.

Ariel..gratuluji k dalšímu Áčku~x~.Allian k malému také.Lvici a Jitce moc závidím to 3 dítko.Původně jsme ho také plánovali,ale asi zůstaneme jen u dvou nakonec.

Abych netrhala partu,tak mi čeká za14 dní také operace na ORL...vygradovaly mé letité alergické problémy.Takže musím na odstranění polypů ,zprůchodnění všech dutin( mám od loňska chronickej zánět tím jak ty polypy ucpávají nos a asi i okolí nějakých vývodů) a odstranění nosní mandle( která by měla být už nejspíš zakrslá u dospělýho...u mě je zbytnělá).Už mi dlohodobě nepomáhali nebo jen minimálně kortikoidní spreje do nosu.Ztratila jsem defacto čich.Mělo by se to tím odstraněním a zprůchodněním všeho zase upravit.Tak se docela těším jaké to bude zase po letech hezké volně dýchat nosem.Manžel si vezme dovolenou a bude s holkama.Teda s Barunkou převážně.Týna bude chodit do školky a já to budu brát jako relax.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.