| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dvě děti. Starší dcera nikdy nebyla nadšená z narození mladšího, nikdy ho nechtěla chovat, vozit, pomoci s přebalováním, krmením... prostě na to není, nenutili jsme ji. Velmi žárlí a málokdy ho uzná, jako partnera pro hraní ( jemu budou 4, jí je 6), většinou je to pro ni blb hloupej co nic neumí a ničemu nerozumí... nepomohlo rozkládání o věku a že vše dožene, že když byla malá neuměla více...i jsem vytáhla její staré kresby..nezabírá. Synek ji zbožňoval, ale s její neláskou se i on zformoval tak, že ji nyní má chuť jenom plácat a tak si vyžaduje pozornost a ptá se, jestli už ji to bolí ~:( Také se naučil ji urážet, stejně, jako to dělá ona. Jsem z nich na nervy, když jsou jenom hodinu spolu doma (bohužel v zimě moc aktivit mimo není), je to jen o hádání, strkání a kňourání- ona mi řekla to... on mi řekl, udělal tohle... Snažím se to utnout, ale asi jsem nenašla ten správný klíč. Jak to řešíte vy? Sorry za dlouhý román, ale už nevím, jak se posunout dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.