| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem starší sestra takové malé opruzačky, všechno mi zničila, když mě byl pochválen obrázek, tak mi ho roztrhala, pořád mě pošťuchovala... Je to dost hrozný, já jí teda měla ráda a jako malou jsem jí zvládala (dělala co jsem řekla) ale když šla do školy, tak se jí to začalo příčit, ale stále se nedokázala zabavit sama, tak začala vyvolávat rvačky jen pro zábavu, pořád mě pošťuchovala, všude jsem jí navíc musela vzít sebou, chodily jsem na stejné kroužky... Mámě to bylo jedno, řešila jen když jsme se porvaly - já většinou vyhrála, ona žalovala a bylo to na mě ~a~ Chtěla jsem být jedináček.
Nech dceru dýchat, potřebuje i čas pro sebe. Nejspíš ví vůbec nebaví hrát si s malým klukem, tak to zkus brát jako že ti pomáhá, pochválit jí za to, odměnit. Nebo zkus vymyslet hry které budou bavit oba. Nejlepší zkušenosti mám se hrama při kterých se dělá velký bordel - stavění hradu ze židlí, polštřů a dek a následné dobytí a podobně, to sblíží u nás vždycky všechny ~t~ Nebo s nima hraj společenské hry.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.