| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zastáncem domácích porodů nejsem ovšem nejsem ani ta,která je odpůrcem po prvním porodu jsem už rodit nikdy nechtěla!chytla mě neuroza třepala jsem se,jako ratlík a péče na 6-nedělí byla tak šílená,že by ze mně nevymáčkli mléko ani kdyby mě vzali heverem~8~.Přistup Vaše dcera má šelest a docela dost mě dorovnala natolik,že jsem si 24hodin myslela,že má srdeční vadu jednali se mnou,jako s matkou,která nechce kojit~o~~8~a vůbec věděli vše líp než já,že není mléko kvůli ŠŽ a že mě tam deptali tak bych se nedivili,že si někdo zvolí tuto variantu.Psychicky jsem se z porodu prvního dostala až po druhém porodu,který byl o 2 roky později byla bych srab rodit doma bála bych se nejen o dítě,ale taky o sebe neb velké krvácení bylo a to se doma taky nedá.Podruhé jsem se cítila při porodu dobře co týkalo personálu byl výbornej byla jsem v jiné porodnici takže ne všude jsou jsou špatní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.