| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak každopádně je to moc smutný.Je mi líto rodičů.Těžko soudit neb nevíme jestli miminko nemělo nějakou skrytou vadu nebo co já vím.....komplikací může nastat spousta a nemusí to být jen porodem.Ten článek je poměrně stroze napsaný.

Já teda rodila 2x v porodnici a neměnila bych,ale já jsem riziková rodička takže mě by ani ve snu nenapadlo prubnout to doma.A ač jsem rodila v obr továrně na děti tak pokaždý jsem byla spokojená jak s personálem tak i s prostředím.Poprvý jsem měla jedině strach,že mi sundaj brejle a já neuvidím ani to mimino~t~,ale nechali mi je po celou dobu porodu a při druhým porodu kdy jsem rodila akutním CS jsem usínala s brejlema na očích a když jsem se probrala tak už jsem je zas na očích měla~t~.Jak říkám já byla spokojená,ale každej jsme jinej a co je dobrý pro jednoho nemusí bejt dobrý pro druhýho.....A možná jsem asi měla štěstí na lidi,páč když to tu čtu ty historky z porodnic tak to je maso........

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.