| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsme zdraví, zdravotní pojištění čerpáme minimálně, v posledních letech vlastně jen v souvislosti s těhotenstvím a porodem. Za můj první, "fyziologický, nekomplikovaný" porod v porodnici zaplatila pojišťovna cca 15000. Za druhý nic (raději jsem si tuto antipéči odpustila a zaplatila si skutečnou péči ze svého), takže buď jim tam těch 15 papírů leží někde v šuplíku nebo je utratili za něco jiného, třeba za porod jiné ženy.

Mimochodem, všimla jsem si u tebe dalšího nepochopení. Když jsem mluvila o iracionálních postojích, měla jsem na mysli stále tu analogii, která se ti nelíbí. Nepovažuju rozhodnutí rodit v porodnici za iracionální; iracionální je vidět předimenzované riziko tam, kde není, a zároveň se běžně podrobovat jiným, ve skutečnosti mnohem závažnějším a často i zbytečným rizikům.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.