| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně tak. Nerozumím tomu, proč mají ve specializované diabetologické poradně v krajském městě potíže dodržet pár základních kroků. Celkem drsný mi přišlo i to, že mi sestřička rozmíchala glukózu v jejím porcelánovém hrnečku s květinovým motivem, to jsem vážně zírala. (Jelikož nechávají otevřené dveře do čekárny, viděla jsem, jak z něj pak nasávala ranní kávu. ~:-D) No a nedodržení času na odběr byl z toho důvodu, že pan doktor v 8 začíná ordinovat, tak šup šup ať to máme hotové. (Odběr nalačno 6:07h, druhý odběr 7:50h.) O odběru po hodině jsem si mohla nechat leda tak zdát.

V pondělí si v nemocnici na odběru všechno ohlídám, požádám i o ten odběr po hodině, kdyby ho standardně nedělali. Mimochodem, sestřička z laboratoře mi po telefonu sdělila, že sáček s glukózou stojí 18 Kč a každý odběr pak 25 Kč, takže mě to vyjde na 18 + 25*3 = 93 Kč. To mi za to fakt stojí, aby mě nenutili se zbytečně nervovat a propichovat si doma prsty na odebírání vzorků krve do zkumavek a hlavně nebudu muset doživotně hlásit gestační diabetes. ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.